COK ÖZLETTİM,DEGİLMİ???


COOOOOK UZUN BİR SÜRE AYRI KALDIM BLOGUMDAN.SUÇLUSU BENMİYİM,YOKSA İNSTAGRAMMI BİLEMİYORUM.SON ZAMANLARDA ÜRÜNLERİMİ ANCAK ORDAN PAYLAŞIR OLDUM.SON ZAMANLARIN MODASI HALİNE GELİNCE VE HER KES ORDA TAKILMAYA BAŞLAYINCA MECBUR ÜRÜNLERİN TANITIMINI ORDAN YAPIYORUM.BLOGUM BENİM İLK GÖZAGRIM.HAKKINI YEMEYİM YANİ :))
ŞİMDİ NASIL ZAMAN BULDUN DA YAZIYOSUN DEYE DÜŞÜNÜYORSUNUZ DEGİLMİ? UFAK BİR KAZA SONUCU ELİMDE KÜÇÜCÜK BİR AMELİYYAT GEÇİRDİM.BİR KAÇ GÜN DİNLENDİM.UFAK OLAN BU OPERASYON VARYA, BENİ İŞLERİMİN YOGUN ZAMANINDA ALIKOYDUĞU İÇİN GÖZÜME HİÇTE UFAK GELMİYOR.      İMDAAAT    DEYE BAGIRACAGIM BİR HAFTA VAR ÖNÜMDE ŞİMDİ.HER İŞTE BİR HAYIR VARDIR DİYORUM.BUGUNUMUZE DE ŞÜKÜRLER OLSUN,ALLAHIM.

ŞİMDİ ÜRÜNLERİN BİR KISMINI PAYLAŞACAGIM.GENEL OLARAK HER ZAMANKI TÜTÜ TAKIMLARI AGIRLIGINDA ÇALIŞTIGIM İÇİN HER BİRİNİ TEK TEK FOTOGRAFLAMIYORUM.SİPARİŞLER BİTTİKTEN SONRA KARGOYA GEC KALMIYORSAM ( Kİ GENELDE SON DAKİKA YETİŞİYORUM :)O ZAMAN BİR YORGUNLUK KAHVESİ ALIP,HEMEN RESİM TELAŞINA DÜŞÜYORUM.

FARKLI İŞLERE DE ZAMAN HARCAMAM LAZIM ARTIK. :))

HADİ,NELER YAPMIŞIM İNCELEYELİM ARTIK.

İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN HAKKINDA  BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ,BEGENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN RESMİ İLE BANA MAİL GÖNDERİN.  milaskam@gmail.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder

BİR YORUMDA SİZDEN OLSUN

Share